Vemar - все для дому
+380 (98) 197-48-50
Вітрина
Фотогалерея
Контакти
Vemar - все для дому
Контактна особа:
Андрій
Телефони:
+380 (98) 197-48-50показати+380 (98) 197-48-50
Адреса:
Україна, Івано-Франківська обл., Івано-Франківськ, вул. Галицька на мапі
Графік роботи:
Пн-Пт 9:00 - 20:00 Сб 9:00 - 18:00 без перерв;
Нд вихідний
Безободовий унітаз - це найвищий рівень гігієни у Твоїй ванній кімнаті

Безободовий унітаз - це найвищий рівень гігієни у Твоїй ванній кімнаті

Сприйняття ванної кімнати як приміщення протягом багатьох років відчутно змінилося. По суті, її роль залишилася незмінною, але в даний час поза функціональною сферою це своєрідний оазис, в якому ми можемо відчувати блаженну релаксацію після дня, повного викликів. 
Також, це зона, де ми дбаємо про чистоту нашого тіла і тому нам особливо залежить, щоб і кімната була чистою. Ідеально було б, щоби цієї чистоти було легко досягнути. Найкращим рішенням цьому є безободовий, підвісний унітаз від Invena, який все більше завойовує наш ринок.

Безободовий унітаз - це найвищий рівень гігієни у Твоїй ванній кімнаті. Invena ставить гігієну на перше місце.

Безободовий унітаз - це найвищий рівень гігієни у Твоїй ванній кімнаті - фото pic_1133648edf3588bfd254f927d7c5d969_1920x9000_1.jpg

Міф про те, що санвузол ховає для нас купу бактерій, вже давно спростований. Слід однак памятати, що бруд любить накопичуватися в труднодоступних закапелках,а коли до всього ще й додати вологість - створюється рай для розвитку всіх видів мікроорганізмів.
Традиційний унітаз має так званий ободок. Він запобігає розхлюпуванню води при її спусканні, але і водночас це ж і труднодоступне місце для чистки.
Безободовий унітаз - це вирішення обох проблем. Відсутність так званого обода дозволяє досконало полокати цілу чашу. При тому вона має таку форму, що при ополіскуванні не вихлюпується назовні. 
– Нівелювання труднодоступних закапелок допускає вільний доступ води, запобігає осаду різних мікрочастин. Завдяки ньому, ми також можемо відмовитися від сильних, чистячих хім. засобів, що знову ж таки надасть нашій ванній кімнаті ще більш приязний характер. – розповідає Product Manager марки Invena, Monika Stolarczyk.

Також має значення і висока якість кераміки. Гладке покриття має малу адгезію, а отже сприяє легшому утриманні в чистоті.

 

Ще однією перевагою є вільнопадаюча кришка, яка поставляється в комплекті. - Ми розуміємо, що ми ще більше стурбовані гігієною, якщо у нас маленькі діти. Ми хотіли показати продукт, який буде служити всій родині. Вільнопадаюча кришка додає комфорту але не шуму. Варто підкреслити, що, що кришка в унітазах Inveny кріпиться на легкозйомних завісах. Задяки цьому демонтаж і чистка, здавалось б трудних місць, стає дитячою грою.

Dokos - Nyks - сучасний дизайн в тандемі з чистотою

Безободовий унітаз - це найвищий рівень гігієни у Твоїй ванній кімнаті - фото pic_975d63d0cccc30c21d3eb8ae292b938b_1920x9000_1.pngБезободовий унітаз - це найвищий рівень гігієни у Твоїй ванній кімнаті - фото pic_7a114be439e649def4550b8f4a86935a_1920x9000_1.png

Пропозиція Inveny включає в себе два безободові, підвісні унітази: Dokos і Nyks. Перший - округлий, другий - прямокутний. Обидва доповнюють модну і повну серію арматури ванної кімнати та кераміки. Серія включає в себе як змішувачі, так і дощові душі, а також накладні умивальники. Тому ми впевнені, що ванна кімната буде оформлена у відповідному стилі, і це завжди створює враження приємної гармонії.

Джерело: Теплосантех Україна
Коментарі
Поки немає коментаріїв
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх